İletişim Bilgileri

Çekmeköy bio aktif gıdalar ve medikal cihazlar

  • Yetkili Kişi: mustafa kılıç
  • Telefon numarası: +90 (532) 543-85-36
  • +90 (531) 290-29-23
  • MSN: mustafa3417@hotmail.com
  • Adres: MADENLER MAHALLESİ ESAT EFENDİ SK.NO:5/1, ümraniye, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizin yan etkisi varmı ?

Ürünlerimiz İyonize edilmiş (hücrelerin içine rahatlıkla girebilen emilimleri % 98 kadar) Biyoaktif gıdalar (bitkilerin içerisinden insan sağlığına zararlı maddeleri alınmış) olduğu için kesinlikle yan etkisi yoktur (böbrek yetmezliği olanlar danışmadan kullanmamalı ) her türlü yemeği yiyemedikleri gibi bu ek gıda takviyelerini de ona göre kullanmalı DANIŞINIZ.


Ürünler güvenilir mi ?

Ürünlerimiz İslam ülkelerinden (Endonezya Malezya)helallik sertifikası almış güvenilir ürünlerdir.aynı zamanda Yahudi Cemaatlerinden Koşer sertifikasıda bulunmaktadır.
hatta çalışma sistemine bile helallik sertifikası almıştır


Çalışma sisteminiz tam zamanlı maaşlı mı ?

Sistemimiz maaşlı değil dilediğiniz zamanda dilediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Eğer sizde bu ürünleri kullanıp sonuç aldıysanız çevrenizdeki sağlık problemleri olan veya sağlıklı kalmak isteyen dostlarınızla görüşüp tavsiye ederek kendi kullandığınız ürünleri bedavaya getirebilirsiniz


ÜRÜNLER ÇOK PAHALI

Ürünlerimiz çok kaliteli malum iyi ürün pahalı olur ve biz danışmanların size ürünlerimizi kullanırken sonucunuz oluşana kadar sizi takip ediyoruz.
ürünleri al ne halin varsa gör demiyoruz.Biz ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz.
örneğin Kitosan ürünümüzü Detoks veya sindirim sistemi için aldınız ürünü kullandınız eğer yeterince su almazsanız vücudunuzda hafif kaşıntı veya baş ağrısı nükseder doğal olarak kişi hemen bu ürün bana yaramadı der ve ürünü bırakır ne oldu hem sonuç alamadı hemde para boşa gitti.Bizim takip programımız sayesinde bu kişi bize sorununu ilettiğinde bunun az su içtiğinizden kaynaklandığını 2 bardak su için problemlerinizin ortadan kalkacağını göreceksiniz der ve sorunun çözümüne yardımcı oluruz.