İletişim Bilgileri

Çekmeköy bio aktif gıdalar ve medikal cihazlar

 • Yetkili Kişi: mustafa kılıç
 • Telefon numarası: +90 (532) 543-85-36
 • +90 (531) 290-29-23
 • MSN: mustafa3417@hotmail.com
 • Adres: MADENLER MAHALLESİ ESAT EFENDİ SK.NO:5/1, ümraniye, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
TİENS BAYAN PED

TİENS BAYAN PED

https://youtu.be/03wpW1dFXv4 SAYFAYA GİDEREK VİDEOYU İZLE TIENS Konforlu Tasarım, 8 Tabakalı Koruma, «AiRiZ» Kadın Pedlerinin İşlevleri 8 tane işlev Ba
stokta var
162,50 TL/paket
(minimum sipariş: 1 paket )
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: mustafa kılıç
 • Telefon numarası: +90 (532) 543-85-36
 • +90 (531) 290-29-23
 • MSN: mustafa3417@hotmail.com
 • Adres: MADENLER MAHALLESİ ESAT EFENDİ SK.NO:5/1, ümraniye, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ISO9001:2008, ISO 14001:2004 belgeli

Ultra İnce Konforlu Tasarım – Aktif oksijen & Negatif İyonlu – Çift Bakım & Çift Konfor

Mükemmel 8 katmanlı koruma
1 nci Katman: İnce ipek ve yumuşak yapılan hızlı emici yüzey.
2 nci Katman: İleri ekolojik teknoloji gereği aktif oksijen ve negatif iyonlar.
3 ncü Katman: Profesyonel tasarlanmış sıvıyı yönelten tabaka. Hızlı absorbsiyon ve yanlardan sızıntıyı önleme.
4 ncü Katman: Hava geçiren kağıt.
5 nci Katman: Makromolekül emici tabaka.
6 ncı Katman: Hava geçiren kağıt.
7 nci Katman: Sıvı geçirmez ve nefes alan film.
8 nci Katman: Ayırma kağıdı.

https://youtu.be/03wpW1dFXv4 SAYFAYA GİDEREK VİDEOYU İZLE

AIRIZ oksijenli ve negatif iyonlu kadın pedleri, zararlı bakterilerin üremelerini engelleyen ve faydalı bakterileri teşvik eden aktif oksijen ve anyon içerir. AIRIZ kadın pediyle en çok ilgiye ihtiyaç duyduğunuz özel günlerinizde kendinizi daha fazla yorgun ve bitkin hissetmeyeksiniz!

Açıklama

Yaşam boyunca bir kadın yaklaşık 15 000 ped kullanır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından hazırlanan istatistiğe göre dünya çapında kadınların %80’in çeşitli jinekolojik sorunları vardır ve bunlardan %63’ü kalitesiz pedler kullanımından kaynaklanır. Özel günlerinde kadınlar çeşitli enfeksiyonlara maruzdur . Âdet kanı, virüs ve bakterilerin üremesi için ideal bir ortamdır. Bu yüzden bu özel dönemde konfor ve güvenlik sağlayan yüksek kaliteli kadın pedlerin kullanımı çok önemlidir. Bakteriler, kadın pedinde kolayca ürebilir ve özel günlerinde kadınlar mikrop kapmaya daha eğilimli olduklarından dolayı kolayca enfeksiyon kapabilirler.

Yüksek kaliteli ve güvenli AiRiZ kadın pedi sayesinde TIENS, konforluk ve güvenlik sağlayarak bu dönemde kadınlara kişisel bakım ve koruma için yeni bir çözüm sunar.
En modern teknolojiye göre hazırlanan iki temel içeriği olan tek çekirdekli yüksek teknolojik patentli ürün.
AiRiZ kadın pedindeki aktif oksijenli ve negatif iyonlu patentli bant, şimdiye kadar tüm serilerden en yüksek anyon konsantrasyonudur. Böylece pedler, tamamen doğal bir biçimde kadın organizmanın kendi kendine temizleme özelliğini güçlendirir, bağışıklık oluşturur ve enerji verir. İlâç ve kimyasal madde içermez ve yan etkileri yoktur.

Bu benzersiz avantajlar ve güvenli kullanım sayesinde ürün, kişisel bakımın sağlanması için her gün kullanılabilir. Ayrıca kadın pedi, idrar yolu hastalığı olanlara ve inkontinans hastalarına da tavsiye edilir.

Negatif yüklü iyonlar(anyon) havanın elemanlarıdır. Negatif yüklü iyonların bakterileri, küfü ve zararlı maddeleri yok etme özelliği vardır. Günümüzde pozitif ve negatif iyon orantısı özellikle şehirlerde dengesizdir . Bu durum insanın sağlığını ve ruh halini olumsuz yönde etkiler.

Peddeki anyonlar, nemin etkisi altında serbest bırakılır. Cilt, pedin yüzeyi ile temas edince epidermiste oksijen üretimi artar. Böylece bakteriler ve kötü kokular etkili bir biçimde yok edilir. AiRiZ patentli iyonlu bant sm3’te 6100 negatif iyon kadar serbest bırakır. Bu, piyasada bulunan tüm kadın pedlerinden en yüksek konsantrasyondur. Araştırmalara göre çevredeki anyon konsantrasyonu 5000/sm3’ten daha fazla olduğu zaman insan vücudunun iltihap ve bakterilere karşı etkisi daha büyüktür. Aynı zamanda, tansiyon daha iyi dengelenir.

Çift taraflı patentli bantta aktif oksijen de kullanılmıştır. Aktif oksijen, kadın pedin hava geçirmesini ve oksijen erişimini sağlar. Böylece bakterilerin üretimi engellenir. Formüldeki nane, kaşıntıyı ferahlatır ve rahatlatır.

Araştırmalar, kanda oksijen ve anyon bulunması metabolizmayı doğrudan doğruya etkilediğini gösterir. Kanda yüksek oksijen ve anyon konsantrasyonu, besinlerin aborbe edilmesini, atık ürünleri yok edilmesini ve kanın temizlenmesini sağlar. Ayrıca, bu endokrin bezlerinin normal fonksiyonların yerine getirilmesini ve kanın pHsını dengeleyerek ve endokrin bezlerinin hücrelerini etkinleştirerek salgılan hormonların normal oranda olmasını sağlar.
Yaşam negatif iyonların ve oksijenin etkisi altında filizlenir!

Pakette 1 (8 ad.gecelik)

3 (10 ad.âdetli gün için günlük)

2 (30 adet günlük)

toplam 6 paket.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 162,50 TL/paket
 • Minimum Sipariş: 1 paket
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Yetişkin hasta bezleri
Oluşturma tarihi: 13.11.2016 15:33
Düzenleme tarihi: 01.05.2019 18:35