İletişim Bilgileri

Çekmeköy bio aktif gıdalar ve medikal cihazlar

 • Yetkili Kişi: mustafa kılıç
 • Telefon numarası: +90 (532) 543-85-36
 • +90 (531) 290-29-23
 • MSN: mustafa3417@hotmail.com
 • Adres: MADENLER MAHALLESİ ESAT EFENDİ SK.NO:5/1, ümraniye, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
TİENS YATAK ÖRTÜSÜ

TİENS YATAK ÖRTÜSÜ

GÜZEL BİR UYKU İÇİN
stokta var
6.952 TL
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: mustafa kılıç
 • Telefon numarası: +90 (532) 543-85-36
 • +90 (531) 290-29-23
 • MSN: mustafa3417@hotmail.com
 • Adres: MADENLER MAHALLESİ ESAT EFENDİ SK.NO:5/1, ümraniye, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

TIENS Sağlık yatağı
Geleneksel Çin tıbbı ve Ana ve ikincil enerji kanallarının teorisine dayanarak, TIENS sağlık yatakları 156 enerji yıldız içerir, dolayısıyla yüksek elektromanyetik enerji, kızılötesi enerji ve anyonlar yayarlar ve ürünün böylece ve sırasıyla vücut hücreleri manyetize eder, vücudu oksijen ile doldurur. Buna ek olarak, ürün ayrıca anyon ve bambu kömür lifleri içerir. Bedenin mühendislik tasarım kavramını uygulanarak, insan vücudunun biyolojik manyetik alanı sağlıklı TIENS yatakla dengesi sağlanır, yorgunluğu giderir, uykuyu iyileştirir, bağışıklığı güçlendirir ve diğer sağlıklı vücut fonksiyonlarına yardımcı olur.
Açıklama
TİENS Sağlıklı yatak,Sarı İmparator tarafından yazıldığı zannedilen ‘’İç Hakkında Tez’’deki teorilerin birini yani ‘’soğuk baş ve sıcak ayaklar iyi uykuyu garanti eder’’ teorisini uygular. TIENS Enerji yıldızları, bilime dayanan bir ardısıralığa göre baştan ayaklara kadar dağıtılmıştır ve böylece dağıtılmış manyetik akımının birikmesine yardım ederek sırt, el ve ayaklardaki akupunktur noktaları etkileyer, manyetik akımın vücuttan absorbe edilmesini sağlar. Güçlü magnetizm, temel ve yardımcı enerji kanallarında bulunan akupunktur noktalarında, Çi canlılık enerjisinde ve kanda rezonans frekanslarına neden olur. Rezonans frekansları, akupunktur noktalarının açılmasına neden olup kanallarının temizlenmesine yol açar.
TIENS Sağlıklı yatağı 6-tabakalı benzersiz bir yapıya sahiptir:
Birinci tabaka: Üç boyutlu jakarlı örülü kumaş Jakar dokuma üç boyutlu teknolojiler ve örme teknikleri sayesinde TIENS Sağlıklı yatak, konfor sağlayarak ve insan vücudu üzerine hiç bir statik elektrik olmadan yumuşaklık hissini verir ve iyi görünür.
İkinci tabaka: Anyonik akupunktur pamuğu Bu tabakada nadir görünen ve doğal turmalin kullanılır. Turmalin, toz haline getirildikten sonra büyük miktarda anyon vererek ve uzun kızılötesi ışınlar yayarak yüksekteknolojik tekstil teknolojilere göre işlem görür.
Üçüncu tabaka: TIENS Enerji yıldızları Birkaç uluslararası ileri teknolojiler birleştirerek TIENS enerji yıldızları, turmalinin 4 özelliğini ve negatif magnetizmi kombine edip turmalin malzemelerinde mevcut olan piezoelektrik ve termoelektrik kısıtlamaları kaldırır. Bunun sayesinde TIENS Enerji yıldızları, durmaksızın ve bir ısı kaynağı veya basınç kullanmaksızın manyetik alan, uzun kızılötesi ışınlar, anyon ve diğer biyolojik enerji faktörler yaymayı başarır. TIENS Enerji yatağın bu tabakası, enerji yıldızlarla doludur. Yıldızlardan her biri enerji verir ve yıldızların etkisi kalıcı ve güçlendirilmiş olmasını garanti etmek için kalan yıldızlara bağlıdır.
Dördüncü tabaka: Saf pamuk kumaşı Bu tabaka, TIENS Enerji yıldızlarla dolu tabakayı sabitler.
Beşinci tabaka: Bambu kömürü Özel teknoloji sayesinde bambu kömürü tozu, tekstil liflerde oranlı bir biçimde dağılır. Böylece etkili bir biçimde absorbe eder ve havada bulunan zararlı elemanları kapıp formaldehit, sülfit, metil alkol, benzin, fenol ve diğer zararlı maddeleri yok eder.
Altıncı tabaka: Şeritli pamuklu kumaş Şeritli pamuklu kumaşın temel tabaka olarak kullanılması yıpranmayı ve ürünün kaymasını önler. Ayrıca, gece kelebekleri pamuğu sevmez ve pamuğa yumurtlamaz; bundan dolayı yatağın dayanaklılığı uzar.

https://youtu.be/MPXL7b3FYGY

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 6.952 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Diğer güzellik ve sağlık ürünleri
Oluşturma tarihi: 18.11.2016 10:39
Düzenleme tarihi: 05.06.2019 17:53